Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:
15 lutego 2023

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Sprawdź do kiedy należy zgłosić chęć oddania!

fot. Gmina Koronowo

fot. Gmina Koronowo

Robisz porządki na wiosnę. Posiadasz starą zepsutą pralkę, fotel czy lodówkę i nie wiesz co z nimi zrobić.

Przypominamy, iż dwa razy do roku zbierane są odpady wielkogabarytowe sprzed nieruchomości.
Najbliższy odbiór odbędzie się w marcu.

Co ważne ‼️
W miesiącu poprzedzającym lutym należy zgłosić chęć oddania.

Zgłoszeń należy dokonywać w ZGKiM w Koronowie Sp. z o.o., ul. Aleje Wolności 4, pok. nr 2 lub pod numerem tel. 52-58-60-408/409.

Odbiory odbywać się będą zgodnie z wcześniej przygotowanym harmonogramem, a o ich terminach każdy zostanie poinformowany indywidualnie.

Jednocześnie przypominamy, iż w przypadku nieskorzystania z powyższej możliwości, wszelkie odpady wielkogabarytowe należy we własnym zakresie oddać do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie naszej gminy:
PSZOK Koronowo ul. Przemysłowa
PSZOK Morzewiec ul Dworska

Materiał: Gmina Koronowo

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Wzrost płacy minimalnej w dwóch etapach. Ile wyniesie podwyżka?

W przyszłym roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie w dwóch etapach. Od 1 stycznia płaca minimalna wynosić ma 4242 zł, a od 1 lipca – 4300 zł.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)