Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
27 maja 2024

"Najlepszy w zawodzie mechanik pojazdów ...". Konkurs z gośćmi

Fot. ZSZ im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie

Fot. ZSZ im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie

W piątek w Zespóle Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie #odbył się Konkurs "Najlepszy w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych" pod Honorowym Patronatem Starosty Bydgoskiego Piotr Kozłowski.

Wśród zaproszonych gości pojawili się przedstawiciele powiatu Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski oraz Radny Piotr Jagielski.

W konkursie udział wzięli (kolejność wg klasyfikacji końcowej):

1. Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy wraz z opiekunem Panem Bartoszem Dobkiem,
2. Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi wraz z opiekunem Panem Dariuszem Kotlengą,
3. Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie  wraz z opiekunem Panem Andrzejem Jasikiem,
4. Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie wraz z opiekunem Panem Markiem Przymorski,
4. Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Komandora Bolesława Romanowskiego w Nakle n/Notecią wraz z opiekunem Panem Rogerem Nagelsmeierem,
6. Zespół Szkół Samochodowych w Toruniu wraz z opiekunami: Panem Dariuszem Raczkowskim i Panem Martinem Budzanowskim.

Jak co roku na drużyny i ich opiekunów czekały dodatkowe atrakcje - szkolenie z zakresu weryfikacji i naprawy pompowtryskiwaczy przeprowadzone przez Pana Przemysława Szredera, przedstawiciela Autoryzowanego Serwisu DELPHI BOSCH DIESEL PARTNER – Ryszard Raszka z Koronowa oraz zawody strzeleckie przeprowadzone przez Zakład Karny w Koronowie.

Materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)