Dziś mamy 8 marca 2026, niedziela, imieniny obchodzą:
14 kwietnia 2022

„Sówki” odwiedziły policjantów. Złożyły im życzenia świąteczne

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Dzisiejsze przedpołudnie stało się o wiele bardziej kolorowe dla policjantów z #Komisariatu Policji w Koronowie, gdyż grupa „sówek” z Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Koronowie, jako mali pracownicy Zajączka Wielkanocnego, odwiedzili Komendanta Komisariatu przekazując życzenia świąteczne.

Spotkanie było okazją do przypomnienia najmłodszym mieszkańcom naszego miasta zasad prawidłowych zachowań w różnych miejscach i sytuacjach oraz o dobrym nawyku noszenia odblasku. Na zakończenie spotkania mieli również okazję zobaczyć z bliska radiowóz i dowiedzieć się kiedy policjanci używają jego sygnałów i jak powinni zachować się w takich sytuacjach.

Mamy nadzieję, że policyjne małe upominki w postaci odblasków na rękę oraz maskotki "polfinka" będą towarzyszyć małym pomocnikom nie tylko w czasie przerwy świątecznej, ale również w życiu codziennym, a przekazane treści na długo pozostaną w ich pamięci.

Materiał: KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 39 49

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Obiekt wchodzi w atmosferę ziemską. Przelot nad Polską

Centrum Operacyjne SSA POLSA informuje#, że obiekt COSMOS 1812 o masie 1585 kg (NORAD: 17295, COSPAR: 1987-003A), wyniesiony w 14.01.1987 roku z kosmodromu w Plesiecku, ponownie wchodzi w atmosferę ziemską.

(czytaj więcej)
0

Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne

Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych #operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.

(czytaj więcej)
0

7 marca. Dzień Pamięci o Poległych Policjantach

7 marca – Międzynarodowy Dzień #Pamięci o Poległych Policjantach.

(czytaj więcej)
0

Sukces żołnierzy. Wysoki poziom wyszkolenia

Żołnierze 83 batalionu lekkiej piechoty z #Grudziądza (pododdział 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej) udowodnili wysoki poziom wyszkolenia na arenie międzynarodowej. Reprezentanci kujawsko-pomorskich terytorialsów ukończyli prestiżowe zawody „Blue Nail”, organizowane przez duńską Gwardię Narodową (Hjemmeværnet).

(czytaj więcej)