Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
29 maja 2024

Wycieczka po kartę rowerową. Egzamin zaliczony

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Wczoraj (28.05.2024) uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kruszynie gościnnie przyjechali #do Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie na egzamin praktyczny na kartę rowerową. Było to edukacyjne połączenie przyjemnego z pożytecznym, czego efektem było zdanie pierwszego egzaminu przez wszystkie dzieci.

Do egzaminu przystąpiło 30 uczniów. Przed egzaminem kierownik ogniwa patrolowo - interwencyjnego z koronowskiego komisariatu, aspirant sztabowy Tomasz Latos, przypomniał przepisy ruchu drogowego dotyczące rowerzystów, wskazując obowiązkowe wyposażenie roweru oraz zasady bezpieczeństwa na drodze.

Nastąpienie omówił wyznaczony tor egzaminacyjny w miasteczku komunikacyjnym i jako wsparcie merytoryczne dla nauczyciela egzaminującego, uczestniczył w egzaminie praktycznym.

Czwartoklasiści przygotowali się bardzo dobrze do egzaminu i wszyscy zaliczyli go pozytywnie co z pewnością przełoży się na bezpieczeństwo podczas jazdy po drogach publicznych.

Materiał KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)