Dziś mamy 20 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:
28 października 2022

Jesienny Turniej Minisiatkówki w Koronowie. Jaki klub zwyciężył?

fot. UM w Koronowie

fot. UM w Koronowie

W minioną niedzielę w koronowskiej hali# MGOSiR odbył się Jesienny Turniej Minisiatkówki dziewcząt w kategorii dwójek zorganizowany przez KS Spartakus Koronowo. W turnieju zagrało 36 zespołów (tj. około 100 dziewczynek) z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Jak zawsze emocji nie brakowało ani zawodniczkom, ani trenerom jak i  zgromadzonym na trybunach rodzinom wiernie kibicującym swoim pociechom. Gościliśmy u siebie kluby: UKS Morena Miastko, Volleystal Grudziądz, Tucholanka Tuchola, Kamionka Kamień Krajeński, NTS Trójka Nakło, Joker Świecie, UKS ZSS Człuchów, Spartakus Lniano, UKS SP Owczarki.

Dziewczynki zostały podzielone na 6 grup, w których grały mecze system każdy z każdym. Następnie po rundzie eliminacyjnej trafiały do grup finałowych odpowiednio do zajętego przez siebie miejsca w grupie. W sumie rozegraliśmy 180 meczy, które sędziowały zawodniczki naszego klubu na co dzień grające w lidze wojewódzkiej młodziczek. Każdy zespół rozegrał w tym dniu 10 meczy.

Ostatecznie na podium stanęły :

  • UKS Morena Miastko 1
  • NTS Trójka Nakło 2
  • Volleystal Grudziądz 3

KS Spartakus Koronowo reprezentowały w sumie 4 zespoły, wszystkie dziewczęta zagrały na 100% i dały z siebie wszystko za co trenerzy są im wdzięczni i szkolimy się dalej. Tym razem nie udało się stanąć na podium, ale jeszcze mnóstwo turniejów przed nami.

Nagrody i medale wręczył uczestniczkom turnieju vice Burmistrz Koronowa Pan Piotr Kazimierski.

Materiał: UM w Koronowie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych”. Obchodzony od 2011 roku

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. #Został on ustanowiony przez Sejm RP w 2011 r., aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawiali się narzuconej siłą władzy komunistycznej.

(czytaj więcej)