Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:
20 października 2021

Weekend mocnej gry Olimpii Wtelno. Młodzi piłkarze walczą o sukces

fot. WKS Olimpia Wtelno

fot. WKS Olimpia Wtelno

W ciągu ostatnich kilku dni, drużyny zdołały wziąć udział w# kilku emocjonujących rozgrywkach. Były zwycięstwa, były porażki, a czasami trzeba było działać na ”gorąco”. Jak sobie poradzili młodzi piłkarze?

Niestety zaczęli ciężko. Po treningach i wysiłku, chłopacy z kategorii wiekowej D2 doświadczyli przysłowiowego ”kubła z zimną wodą na głowę”. Olimpia Wtelno w pojedynku z Gwiazdą Sypniewo przegrała 20:0. Był to ciężki cios dla młodzików, z którego nie było łatwo się pozbierać. Przy odpowiednim wsparciu psychicznym trenera i bliskich, chłopcy przegryźli to ziarno gorczycy. Zobaczymy jak poradzą sobie w przyszłości.

Nie mieli też łatwo chłopacy z kategorii E2, którzy pojechali na mecz do Tucholi by stanąć w szrankach z Wisełką Bydgoszcz – Fordon 2012, Tucholanką Tuchola 2012 oraz Chełmnianką Chełmno – Żak/Orlik. Przerzedzeni chorobami oraz innymi przypadłościami walczyli w osłabionych składach. Można byłoby pomyśleć, że gorzej być nie może, kiedy okazało się, że także trener organizujący część transportu niefortunnie zachorował. Jak określiła to Olimpia na facebooku: „Olimpia nie odpuszcza i nie ma, że „nie mogę”!”. Po wsparciu rodziny chłopaków udało im się dojechać i rozegrać mecze.

Drużyna F2 oraz F1 najwyraźniej zabrała dla siebie całe zapasy szczęścia, ponieważ  była w stanie rozegrać spokojnie mecze bez nieprzyjemnych sytuacji. Zawodnicy F1 wyciągnęli z zawodów cenne doświadczenie i strzelili parę goli utwierdzając trenerów w poczuciu, że ich pomysł na trenowanie dzieci jest jak najbardziej prawidłowy. F2 z drugiej strony zawalczyli na Chemiku z MUKS CWZS Bydgoszcz, Chemik Moderator Bydgoszcz, Wisłą Fordon – Drużyny młodzieżowe, Juventus Academy Bydgoszcz – Akademia Piłkarska.

Teraz jedyne, co pozostaje, to czekać na sobotę, na festyn piłkarski w Wtelnie. Życzymy szczęścia na murawie i spektakularnych zwycięstw.

Źródło: WKS Olimpia Wtelno

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Koronawirus zmienił nasze życie. Jak dbać o siebie w czasie pandemii?

Koronawirus zmienił życie wielu z nas, a podporządkowanie się# nowej rzeczywistości nie jest łatwe. Zmianom, zwłaszcza tym nagłym towarzyszy uczucie niepewności i strachu. I chociaż codzienność jest daleka od wymarzonej, kiedy widzimy spadek energii i motywacji powinniśmy skupić się na tym, co możemy zrobić.

(czytaj więcej)
0

Mniej dzikich wysypisk, ale ilość śmieci na nich wzrosła lawinowo. Niepokojące dane

W 2020 r. podczas likwidacji dzikich wysypisk zebrano prawie# trzy razy więcej odpadów niż miało to miejsce rok wcześniej. Tymczasem liczba zlikwidowanych w ciągu roku miejsc, gdzie nielegalnie składowano śmieci, zmniejszyła się w latach 2019-2020 z 11 370 do 9 972. Oznacza to, że problem związany z nieprawidłowym, bezprawnym i zagrażającym środowisku unieszkodliwianiem odpadów nadal pozostaje nierozwiązany.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)