Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:
12 stycznia 2022

Skrzaty z Olimpii Wtelno w Ciechocinku. Dwa MVP dla młodych piłkarzy

fot. WKS Olimpia Wtelno

fot. WKS Olimpia Wtelno

Skrzaty z WKS Olimpii Wtelno walczyli w Ciechocinku, podczas# zawodów Osirek CUP. Z turnieju wynieśli medale, łakocie, dyplomy i wiele MVP.

Na zawodach w Ciechocinku Olimpia zagrała 8 pojedynków, gdzie prawie 150 minut spędziła na boisku. Dwie nagrody MVP uzyskała Lena i Wiktor.

W tym turnieju wystawiono aż sześć drużyn z Olimpii, z czego zawodnicy ze Wtelna zostali czterokrotnie nagrodzeni MVP. Nagrodą najbardziej wartościowego zawodnika całego turnieju został obdarowany Wiktor.

Po meczach w Ciechocinku drużyna skrzatów została wysłana do Świekatowa, by wziąć udział w autonomicznej Halowej Lidze Borowiackiej. Mimo zmęczenia udało się strzelić wiele goli i wyjść z ”tarczą”.

W drużynie skrzatów znaleźli się:

  • Marta
  • Julia
  • Lena
  • Natan
  • Wiktor
  • Jasiu
  • Grzesiu
  • Jakub
  • Emil

Źródło: WKS Olimpia Wtelno

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

Doświadczasz przemocy w rodzinie? Oto gdzie powinieneś się skontaktować

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 działa# Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Z konsultantami prawnymi i psychologiem można się spotkać osobiście w Toruniu lub skorzystać z porad prawnych udzielanych w wyznaczonych dniach, podczas comiesięcznych dyżurów w sześciu innych miastach naszego regionu.

(czytaj więcej)
0

Policja przestrzega przed upałami. Czym grozi zlekceważenie temperatury?

Policja przypomina, by w czasie jazdy, nie lekceważyć wysokich temperatur. Upał ma# wpływ na kierowców, ponieważ wysoka temperatura w aucie spowalnia reakcje kierowcy. Podczas podróży samochodem dbanie o odpowiednią temperaturę w aucie jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)