Dziś mamy 19 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:
04 lipca 2024

Modernizacja dróg do gruntów rolnych. Podpisania umów

fot. Mikołaj Kuraś, UM WK - P

fot. Mikołaj Kuraś, UM WK - P

we wtorek odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie #modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

W gminie Koronowo, dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z budżetu województwa kujawsko - pomorskiego w wysokości 500.000,00 zł realizowana będzie budowa ul. Lipowej w Mąkowarsku.

Planowana inwestycja obejmuje wykonanie jezdni o nawierzchni asfaltowej o szerokości od 3,5 m do 5,0 m, długości 845,0 mb. Jezdnia zostanie wyposażona w zjazdy indywidualne oraz w dojścia do posesji. Pobocza zostaną utwardzone kruszywem łamanym po obu stronach jezdni.

Inwestycja obejmuje również budowę kanału technologicznego oraz przebudowę i zabezpieczenie istniejących linii telekomunikacyjnych.

Inwestycja zostanie zrealizowana w tym roku. Postępowanie przetargowe zostało ogłoszone.

Termin składania ofert przez platformę zakupową do 18 lipca - https://platformazakupowa.pl/transakcja/949373

Pieniądze na wiejskie drogi, artykuł - https://kujawsko-pomorskie.pl/.../pieniadze-na-wiejskie.../

Materiał: Gmina Koronowo

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)