Dziś mamy 23 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:
29 września 2018

SP nr 1 górą!

fot. powierzone

fot. powierzone

Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" organizatorem Mistrzostw Gminy Koronowo w piłce nożnej chłopców!

Spośród 8 szkół z terenu gminy w zawodach wystartowały reprezentacje SP 1, SP 2, SP Wtelno oraz SP Witoldowo. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym".

Klasyfikacja zawodów:

1. SP nr 1, SP nr 2, SP Wtelno

4. SP Witoldowo

Zespoły otrzymały pamiątkowe puchary za udział w zawodach. Wyłoniono najlepszych zawodników turnieju, zostali nimi Kacper Świekatowski oraz Lasota Szymon. Nagrody indywidualne ufundował klub Victoria Koronowo. Zawody sędziował Ryszard Nowakowski.

Organizatorem turnieju był Ł. Mrozik (UKS Jedynka). Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie będzie reprezentowała naszą gminę w zawodach powiatowych.

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i# Warzyw. Z tej okazji warto przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Wzroku. Specjaliści apelują, aby nie zwlekać z badaniami

14 października 2021 roku przypada Światowy Dzień Wzroku, który w# tym roku koncentruje się wokół tematu #LoveYourEyes.

(czytaj więcej)
0

Dzień przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu. Startuje kolejny projekt

18 października już po raz 15. obchodzimy Europejski Dzień przeciwko# Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu. Przy tej okazji Biuro Prewencji i Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji rozpoczynają działania w ramach ogólnopolskiego projektu pn. „Identyfikacja ofiar handlu ludźmi jako podstawa uzyskania wsparcia przez pokrzywdzonego”, realizowanego w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego: instrumentu współpracy policyjnej, zapobiegania i zwalczania przestępczości oraz zarządzania kryzysowego.

(czytaj więcej)