Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:
19 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej. Wręczono nagrody i podziękowania

fot. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Mąkowarsku

fot. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Mąkowarsku

15 października 2021 roku obchodziliśmy w naszej szkole święto #wszystkich pracowników oświaty.

Podczas uroczystego apelu pan dyrektor Grzegorz Winowiecki poinformował, że nagrodę Burmistrza Koronowa otrzymała pani Iwona Lewandowska. Wręczył także nagrody nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji. Otrzymały je panie: Dorota Kufel, Ewa Latos, Janina Gordon, Hanna Kamińska oraz Anna Domek, Urszula Kunca i Marzena Noga.

Mogliśmy być także świadkami niezwykłych jubileuszy. Czterdziestolecie pracy obchodzili: pani sekretarka Lucyna Kowalska i pan woźny Zbigniew Noga. Trzydziestopięciolecie świętowała pani Marzena Noga, dwudziestopięciolecie – pani Danuta Pantkowska, dwudziestolecie – pani Hanna Kamińska. Wszyscy jubilaci otrzymali podziękowania za pracę oraz życzenia zdrowia i sukcesów od pana dyrektora, nauczycieli, rodziców (reprezentowanych przez panie Malwinę Tkaczyk i Natalię Bobolę) i uczniów.

Miłym uwieńczeniem tego dnia był koncert muzyków Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy zorganizowany z inicjatywy rady rodziców naszej szkoły. Dowiedzieliśmy się, jak żyło się na dworze królewskim, co robił tam błazen i jakiej muzyki słuchał król. Wspólnie zatańczyliśmy menueta.

To był dzień pełen wrażeń!

Materiał: B. S. / Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Mąkowarsku

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

Doświadczasz przemocy w rodzinie? Oto gdzie powinieneś się skontaktować

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 działa# Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Z konsultantami prawnymi i psychologiem można się spotkać osobiście w Toruniu lub skorzystać z porad prawnych udzielanych w wyznaczonych dniach, podczas comiesięcznych dyżurów w sześciu innych miastach naszego regionu.

(czytaj więcej)
0

Policja przestrzega przed upałami. Czym grozi zlekceważenie temperatury?

Policja przypomina, by w czasie jazdy, nie lekceważyć wysokich temperatur. Upał ma# wpływ na kierowców, ponieważ wysoka temperatura w aucie spowalnia reakcje kierowcy. Podczas podróży samochodem dbanie o odpowiednią temperaturę w aucie jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)