Zderzenie dwóch samochodów. Poszkodowani zabrani do szpitala

fot. OSP Wojnowo
W poniedziałkowy poranek doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Do wypadku doszło, 21 listopada 2022 r. w miejscowości Trzemiętowo, gdzie zderzył się samochód osobowy z samochodem dostawczym. Dwie osoby poszkodowane został przetransportowane do szpitala na szczegółowe badania. W akcji udział wzięły: OSP Wojnowo, OSP Sicienko, JRG4 Bydgoszcz , Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja
Źródło: OSP Wojnowo
Galeria




Czytaj również
- 13 zastępów wezwane do pożaru. Straty oszacowano na 2 mln zł
- 19-latka zginęła na miejscu. Osobówką uderzyła w ciężarówkę?
- Wjeżdżał na chodnik i zmuszał pieszych do ucieczki. Policja prosi o kontakt
- 34-latek odpowie za posiadanie marihuany. W domu miał ponad pół kilograma
- Przez kilka godzin usuwali szkło z jezdni. Skutki wypadku (film)
Dodaj komentarz
Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.
(czytaj więcej)Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.
(czytaj więcej)Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.
(czytaj więcej)Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych”. Obchodzony od 2011 roku

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. #Został on ustanowiony przez Sejm RP w 2011 r., aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawiali się narzuconej siłą władzy komunistycznej.
(czytaj więcej)
Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad
Arkadiusz3261, w dniu 25-11-2022 09:16:32 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!