Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
10 stycznia 2023

Uczniowie z wizytą w komisariacie. Pokaz radiowozu zachwycił dzieci

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Uczniowie z klasy II B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w #Koronowie odwiedziły dzisiaj (10.01.2023) Komisariat Policji w Koronowie chcąc dowiedzieć się o pracy w policji jak najwięcej.

Dzieci od samego wejścia wiedziały gdzie się znajdują. Swoją postawą mogłyby zawstydzić niejednego dorosłego. Zainteresowanie, chodzenie w parach oraz bardzo trafnie zadawane pytania to tylko jedna z wielu superlatyw, jakie można powiedzieć o zwiedzających komisariat uczniach klasy II B.

Od parteru po drugie piętro, milusińscy dzielnie i z wielkim zaciekawieniem zwiedzali poszczególne wydziały w komisariacie w Koronowie. Prewencja i policjant w mundurze oraz pokój kierowników zrobił na najmłodszych wielkie wrażenie. Jednak wydział kryminalny i pokój z lustrem fenickim wygrał plebiscyt na najciekawsze miejsce.

Na koniec wspólne zdjęcie oraz pokaz radiowozu policyjnego uwieńczyło niezwykły czas jaki wspólnie z młodzieżą spędziliśmy. Dziękujemy, takie wizyty to czysta przyjemność.

Materiał: kom. Lidia Kowalska /Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 7 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)