Dziś mamy 4 lutego 2023, sobota, imieniny obchodzą:
12 października 2022

Wbiegli na podium. Uczniowie wzięli udział w Biegu Papieskim

fot. UM w Koronowie

fot. UM w Koronowie

W piątek 7.10.2022 r. w Serocku (gmina Pruszcz) odbyły się już XIV Biegi Papieskie. W zawodach brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koronowie.

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koronowie w 4 osobowym składzie reprezentowali gminę Koronowo i zrobili to z bardzo dobrym stylu zajmując w kategorii dziewcząt 1 i 2 miejsce a wśród chłopców 1 i 7 miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowe koszulki i medale a także nagrody wręczane przez p. Burmistrza Pruszcza oraz wice przewodniczącą Rady a także dyrektorów Goksir Pruszcz oraz SP Serock. Wielkie gratulacje!

Opiekunem grupy był Włodzimierz Czerwiński.

Wyniki zawodników SP 1 Koronowo:

Kategoria dziewcząt:

Marta Izbaner - 1 miejsce
Weronika Osiej - 2 miejsce

Kategoria chłopców:

Jakub Fatz - 1 miejsce
Wiktor Krolik - 7 miejsce

Materiał: Włodzimierz Czerwiński/red.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)