Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:
09 sierpnia 2022

Obóz piłkarski w Buczy. Zawodnicy spędzili tam kilka cudnych dni

fot. WKS Olimpia Wtelno

fot. WKS Olimpia Wtelno

Na początku sierpnia młodzi piłkarze z WKS Olimpia Wtelno pojechali na# obóz piłkarski do Buczy – miejscowości w województwie wielkopolskim, gdzie mogli wspólnie się dobrze bawić oraz ćwiczyć grę w piłkę.

Piłkarze zostali ulokowani w ośrodku z 3 boiskami do treningów, basenem, siłownią i innymi udogodnieniami dla młodych zawodników ze Wtelna. Na starcie piłkarze otrzymali nowe koszulki z ich inicjałami na plecach.

Następnego dnia rozpoczęły się już pierwsze treningi, które odbywały się każdego dnia. Nie brakowało też joggingu, pływania oraz wewnętrznych sparingów. Każdy z dni opiewał w specjalne wydarzenia. Nie brakowało takich zdarzeń jak „chrztu”, gdzie zamiast wody piłkarze byli uroczyście przyjmowani do społeczności Olimpii za pomocą błota. Kolejnego dnia dzieci mogły zażyć uroków okolicznej plaży, gdzie towarzyszyły gry i zabawy, śpiewy, akrobacje, triki piłkarskie etc. Dodatkowo świętowano dziesiąte urodziny Kacpra, Gabrysia, Michała i Nikiego.

W końcu nie brakowało pojedynków z miejscowymi. W następne dni najstarsze roczniki walczyły 11 × 11 z Akademią Piłkarską Brychczy z Warszawy, rocznik 2013/14 z SKS Helios Bucz, 2012 zagrali wewnętrzny 9 × 9 z zawodnikami od 2011 do 2009 rocznika.

Zakończenie obozu w Buczu miało miejsce 5 sierpnia. Nie brakowało zielonej nocy, grania w piłkę, ogniska z kiełbaskami. Zawodnicy z WKS Olimpia Wtelno mogli odpocząć podczas tych kilku dni i z całą pewnością zabrali ze sobą dobre wspomnienia.

Źródło: WKS Olimpia Wtelno

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)