Dziś mamy 24 marca 2025, poniedziałek, imieniny obchodzą:



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Banery w artykułach cieszą się wysoką oglądalność dzięki kontrastowi z tekstem artykułu, idealny do budowania wizerunku i prezentowania produktu.

Reklama w treści emitowana jest w artykułach wybranych działów. Gwarantujemy emisję w artykułach z 10 działów, oto one: Fakty, Co gdzie kiedy?, Na sygnale, Przedszkolaki, Z życia szkół,  Ogłoszenia i komunikaty, Kultura / rozrywka, Głos internauty, Gotuj z nami, Rolnictwo.


Miejsca banerowe w artykułach

Miejsce / Kolumna Pozycja Rozmiary
W artykule A1, A2, A3, A4 S 450x90px     M 270x180px     L 450x135px     XL 450x180px

 

Specyfikacja techniczna

 

Reklamy emitowane w naszym serwisie muszą być dostosowane do wymagań naszego systemu reklamowego. Wykonanie reklamy zgodnie ze specyfikacją, gwarantuje poprawne zliczanie statystyk, prawidłowe wyświetlanie na stronie.

 

Wymagane materiały
Klient powinien dostarczyć plik .swf lub grafikę jpg/gif/png zgodny z tabelą rozmiarów o wadze nie większej niż 150kb. Baner powinien spełniać ogólne wymagania dotyczące kreacji reklamowych. Istnieje także możliwość zlecenia wykonania projektu reklamy naszemu działowi reklam.

 

Obsługiwane przeglądarki
Baner w swojej formie podstawowej (plik .swf) będzie poprawnie wyświetlany w systemie Windows pod przeglądarkami obsługującymi plugin flasha.

 

Termin dostarczenia
Baner powinnien być dostarczony minimum 1 dzień roboczy przed emisją.


Wyświetlanie banerów
Banery w artykułach  (tj. na pozycjach a1, a2, a3 i a4) wyświetlane są przy użyciu plików cookie. Na każdej z tych pozycji mogą być załadowane 3 banery z czego wyświetlany będzie 1. W przypadku emisji dwóch lub trzech reklam na jednej pozycji banery będą wyświetlane rotacyjnie. Rotowanie polega na wyświetlaniu danego banera co drugie lub maksymalnie co trzecie przeładowanie strony.


 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami - z chęcią udzielimy szczegółowych wyjaśnień.




Skontaktuj się z nami





tel. 697 222 142





e-mail: reklama@powiat24.pl



 

udostępnij na FB
0

Spotkanie poświęcone weteranom. Ich doświadczenie jest nieocenione

W 8 K-PBOT odbyło się dwudniowe spotkanie #poświęcone weteranom misji poza granicami państwa. Brygada wyróżnia się liczbą weteranów – służy w niej ponad 80 osób, z których wiele brało udział w misjach kilkukrotnie, nawet ponad pięć razy. Wśród nich znajduje się również weteran poszkodowany na misji w Afganistanie.

(czytaj więcej)
0

Koleją do Ciechocinka. Połączenie jeszcze w tym roku

W obecności wicemarszałek Anety #Jędrzejewskiej 21 marca zostanie podpisania umowa między spółką PKP Polskie Linie Kolejowe a wykonawcą inwestycji na modernizację siedmiokilometrowego odcinka linii kolejowej z Aleksandrowa Kujawskiego do Ciechocinka.

(czytaj więcej)
0

To groźna i wysoce zakaźna choroba. Co wiemy o błonicy?

Po raz pierwszy od wielu lat #odnotowano w Polsce przypadki zachorowania na błonicę. Błonica jest chorobą zakaźną szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną wywoływaną przez bakterie maczugowca błonicy. Choroba przenoszona jest drogą kropelkowo-powietrzną lub przez bezpośredni kontakt z wydzielinami albo przedmiotami osobistymi osoby chorej lub nosiciela. Głównym źródłem zakażenia jest człowiek. Okres wylęgania może wynosić od 1 do 7 (10) dni. Wybrane szczepy bakterii produkują toksynę błoniczą, która ma potencjał uszkodzenia mięśnia sercowego, mózgu czy nerek.

(czytaj więcej)