Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:
08 lipca 2022

Zderzenie dwóch aut w terenie zabudowanym. Jedna osoba w szpitalu (ustalenia)

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

Na terenie zabudowanym, przy ul. Malinowej w Dziemionnie zderzyły się# ze sobą dwa samochody osobowe. Strażacy musieli wykonać pierwszą pomoc na poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło wczoraj (7 lipca), około godz. 17:30. Na miejscu zderzyły się dwa samochody osobowe, czego świadkiem był jeden ze strażaków OSP Nowa Wieś Wielka, który rozpoczął udzielać pierwszą pomoc.

Po przybyciu służb na miejsce została udzielona kwalifikowana resuscytacja oraz zabezpieczono miejsce zdarzenia. Jedna osoba musiała zostać przetransportowana do szpitala.

Na miejscu przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z OSP Nowa Wieś Wielka oraz JRG SP PSP Bydgoszcz. Poza strażą do akcji włączyły się dwie karetki z zespołu ratownictwa medycznego i policja.

Aktualizacja

Z ustaleń przekazanych przez kom. Lidię Kowalską z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz wiemy, ze sprawcą zdarzenia jest kierowca opla astry, który przeprowadził nieprawidłowy manewr skręcania w lewo i uderzył w audi a8 oraz zniszczył fragment czyjejś posesji.

W zdarzeniu ostatecznie nikt nie ucierpiał, a kierowca opla został przez policjantów pouczony.

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Bolek, w dniu 08-07-2022 18:19:46 napisał:

  Jak pouczono bo były policiant

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Telewizjahwdp, w dniu 09-07-2022 11:14:32 napisał:

  Kolizją nazywamy każde zdarzenie drogowe, w efekcie którego uszkodzeniu uległy jedynie pojazdy i nie ma osób poszkodowanych. Zgodnie z obowiązującym od początku 2022 roku taryfikatorem, sprawca kolizji otrzymuje mandat w wysokości minimum 1000 zł oraz 6 punktów karnych.23 maj 2022 Zgodnie zaś z treścią artykułu 231 par. 1 Kodeksu Karnego funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Damian, w dniu 10-07-2022 02:15:37 napisał:

  Tak tak strażak osp nowa wieś wielka Tak naprawde to pierwszy był strażak ze szkoły z Warszawy który jako pierwszy podszedł i udzielił pomocy osobie poszkodowanej w wypadku pozdrawiam

  odpowiedz

  • 1 (1)

  zenek_martyniuk, w dniu 10-07-2022 02:59:54 napisał:

  Policiant dostaje pouczenie a ile dostałby przeciętny kowalski? pozdro zenek

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)