Dziś mamy 20 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:
10 marca 2023

Wjeżdżał na chodnik i zmuszał pieszych do ucieczki. Policja prosi o kontakt

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu# Policji Bydgoszcz-Szwederowo prowadzą śledztwo dotyczące zdarzenia, w którym zatrzymany kierowca BMW sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu drogowym.

Mężczyzna poruszając się ulicami Magnuszewską, Gniewkowską, Rondem Toruńskim, Bełzy, Bośniacką wielokrotnie wjeżdżał na chodnik, czym zmuszał pieszych do gwałtownej ucieczki. Ponadto nie reagował na polecenia policjantów, którzy jadąc radiowozem dawali sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania i kontynuował ucieczkę. Zdarzenie miało miejsce 16 stycznia 2023 roku w Bydgoszczy.

Policjanci proszą o kontakt osoby pokrzywdzone, które zmuszone były do ucieczki przed jadącym chodnikiem bmw, a także osoby, które były naocznymi świadkami opisanego zdarzenia

Pokrzywdzeni i świadkowie proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo. Informację można przekazać osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 47 751 52 16 (numer do policjanta prowadzącego postępowanie), a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz.II Kr 230/23.

Źrodło: KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych”. Obchodzony od 2011 roku

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. #Został on ustanowiony przez Sejm RP w 2011 r., aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawiali się narzuconej siłą władzy komunistycznej.

(czytaj więcej)