Dziś mamy 28 lipca 2021, środa, imieniny obchodzą:
28 września 2018
Europejski Dzień Języków Obcych

Uroczyście w SP nr 2

fot. Joanna Superson

fot. Joanna Superson

Europejski Dzień Języków Obcych każdego roku obchodzony jest 26 września. W tym roku Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie obchodziła ten dzień bardzo uroczyście.

Uczniowie wszystkich klas ubrani w kolory flagi Zjednoczonego Królestwa lub Niemiec promowali dane państwo. Ponadto szkoła ozdobiona była plakatami promującymi wybrany przez autora kraj. Oprócz tak uroczystego akcentu zadaniem klas było wykonanie chorągiewek oraz wspólnego zdjęcia. Frekwencja była ogromna, ponieważ prawie wszystkie klasy wraz z wychowawcami zaangażowały się w całe przedsięwzięcie.

Komisja konkursowa w składzie: Anna Mrozińska, Joanna Superson Bartłomiej Kisiała oraz Danuta Jaskuła -Strychalska po długiej naradzie wyłoniła zwycięzców. Klasą, która spełniła wszystkie kryteria i wyprzedziła pozostałych uczestników konkursu zdobywając 79 punktów jest klasa IVA, II. klasa IVC - 59 punktów, III. klasa VIE - 57 punktów. Wyróżnienie dla klasy VD, która zdobyła 54 punkty.

materiał: Joanna Superson

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)